• Newbie
12 Osnovnih Stajati ST/UPC 1,5 M/4 MILIONA Jedan Način SM Pigtail Optičke Pigtai ST Slobodi Kabl

12 Osnovnih Stajati ST/UPC 1,5 M/4 MILIONA Jedan Način SM Pigtail Optičke Pigtai ST Slobodi Kabl

KM 20.85
Dostupnost
Na skladištu


1.5/4 Metra 12 Vlakna ST Pigtail Jedan Način 9/125 Optički Kabl
Ove Jedan način 12 vlakna pletenice sa 900 sitnica tampon spremni seckanje. Svaki vlakna strand u kit ima bojama tampon za lako identifikacija i boje su nove standarde. U ovom 12-pack, dvanaest na njoj su ženske vlasi vlakna su prekinuti na kraj sa ST konektori. jedinica. Ukršteni konektori su keramičke sa Ultra PC (UPC) završiti. Svaki kabl ide sa rezultate testa i cijeli život vam garantujem.
Specifikacije :
Parametar :
Jedan mode
Multi mode
Ubodna Gubitak
≤Za 0,25 d B
≤0.20 d B
Gubitci
≥45 d B (PC)
≥50 d B (UPC)
≥60 d B (BRODU)
≥35 d B (PC)
≥45 d B (UPC)
Talasnu dužinu
1310nm,1550nm
850nm,1310nm
Repeatability
≤0.1
Izdržljivost
≤Za 0,2 d B tipična promijeniti, 1000 matings
Interchangeability
≤Za 0,2 d B
Vrpca promjeru
3.0 mm,2.0 mm,0.9 mm
Priključen Na Raspolaganju
SC,FC,ST,LC,MU,MTRJ
Vlakna Računati
4,6,8,12,24 vlakna..
Osobine :
Skladu sa standardnom od DONESE Srednjoj Vratiti Gubitak Nizak Ubodna Gubitak Dobro ozbiljnost i stabilnost Poliranje tip : PC, UPC, i VOZILOM Raznim interfejsa : FC, UO ST, LC.. Jezgru od kablovske : 4, 6, 8, 12, 24..
Prijavu :
Telekomunikacija Mreže Testiranje Opremu Lokalne Ares Mreže CATV
Pošiljka&Platni :
1. Ćemo poslao paket u 1 do 3 dana nakon što si odlučio platiti.
I nakon oblika platni su prihvaćena od Aliexpress : Kreditnu karticu, TT, Western Union i Qiwi novčanik.
2. Pošiljka je slobodna isporuka preko Kine post zrak mail, ako paket težine je više od 2kg ili paket veličina je veća od 90 CM, mi ćemo koristiti HITNU itd ili brod sa dva pakete ili više pakete zrakom mail.
3. Uputstva : težine i veličine obeležili smo u paketu detalje nije prave težine i veličina robe, ako moraš da znaš, prave težine i veličinu, ti samo treba da nas kontaktira.
4. Isporuka vrijeme :
1) Prijevoz razvio zemlje je o 7-45 dana.
2) Daljinski zemlje je o 2-8 nedelje.
5. Ako kupca želim da koristim više brže isporuka način, kao BOLNIČAR, DHL, itd, molim te, komuniciram sa nama o povećanje brodove.
6. Uputstva : brodskih vrijeme je da zavisi od kupac je carine vrijeme ili višu Silu. Ako kupac ne dobije robe u dugo vremena, nadamo se kupca, kontaktirajte carine ili lokalne pošti, da bi se robe uskoro.
O Carine :
1. Da bi se osigurao li primiti vašu narudžbinu bez ili niže uvoz dužnost, mi ćemo proglasiti ga kao "Dar" sa niže vrijednosti koje ne odražava ukupno cijena si platio ili tržišne vrednosti proizvoda i možda se ne odnosi na zemlje sa različitim tarifa pravila.
2. Ili bi mogao ostaviti poruku da nam reći koliko bi carinske deklaracije.

Parametri robe

Kabl dužinu:
1,5 M, 4 MILIONA
Paket:
Da
Proizvoda Status:
Dionice
:
dower me
:
Tata Prijenos Kabl
:
12 Osnovnih ST Vlakna Pigtail
Veza(s) B:
ST/UPC
Vlakana Tip:
Single-mode
Kabl dužinu:
1,5 M/4 MILIONA
Veza Je:
ST/UPC
SKU:
Good0406

Bolje ti se sviđa